Kontakt informationer til RKS

Bestyrelsen
Titel Navn Telefon E-Mail
 Formand  Kim Erik Andersen  3637 7346   kim.andersen@rk.dk
 Næstformand  Frank Eltong  4029 0319   Tffrj@rk.dk
 Kasser  Ole Romme  xxxx xxxx   xxxxxx@rk.dk
 Sekretær  Søren Gulager  3637 xxxx   xxxxxx@rk.dk
 Best. medlem  Niels Viuf  2814 0748   niels_viuf@hotmail.com;
 Best. medlem  Jan Martins  2870 8894   jan-m-1968@hotmail.com
 Suppleant  Dorthe Larsen  3637 7634   dorthe.larsen@rk.dk
 Suppleant  Carsten Petersen  3637 7145  carsten.petersen@rk.dk
Kontakt personer i afdelinger
Afdeling Navn Telefon E-Mail
 Fodbold  Jan Martins  2870 8894   jan-m-1968@hotmail.com
 Badminton  Jan Martins  2870 8894   jan-m-1968@hotmail.com
 Petanqe  Jette Steenberg  xxxxxxxx   xxxxx@rk.dk
 Tennis  Ole Romme  xxxx xxxx   xxxxxx@rk.dk
 Bordtennis  Jan Martins  2870 8894   jan-m-1968@hotmail.com
 DHL  Kim Erik Andersen  3637 7346   kim.andersen@rk.dk

Tab og vind med samme sind !!!